Vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli
Hlava(H): 10~160m
Tlak: 0,1MPa~1,6MPa (1Bar~16Bar)
Výkon: 1,1~132kw
Ráže: Menší nebo rovno 150 mm
Teplota kapaliny: -20 stupňů ~150 stupňů (-4 stupně F-302 stupňů F)
Materiál: litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd
Popis
Technické parametry
Popis produktů

Vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli je vysoce účinné a energeticky-úsporné vodní čerpadlo, které využívá vertikální instalační strukturu a tělo čerpadla a klíčové komponenty jsou vyrobeny z nerezové oceli. Obvykle se skládá z motoru, spojky, tělesa čerpadla, oběžného kola, vodicí lopatky, ložiska a těsnicího zařízení. Mezi nimi je oběžné kolo hlavní součástí čerpadla. Prostřednictvím sériového provozu několika oběžných kol je dosaženo vícestupňového natlakování kapaliny a nakonec je na výstupu kapalina s vysokým -vztlakem a velkým-průtokem.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo |
| Aplikace | Výškové-budovy, hlubinné doly, hasičské vybavení, zásobování vodou. |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,1~132kw |
| Ráže: | Menší nebo rovno 150 mm |
| Tok | 1.4~160m³/h |
| Hlava | 10~160m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Popis produktů
Vysoká účinnost a úspora energie:Vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli využívá vysoce{0}}účinný motor a optimalizovaný hydraulický model, který může maximalizovat využití energie kapaliny a snížit spotřebu energie.
Silná odolnost proti korozi:Tělo čerpadla a klíčové komponenty jsou vyrobeny z nerezové oceli, která má vynikající odolnost proti korozi a může dopravovat různá korozivní média.
Hladký chod:Vícestupňová konstrukce oběžného kola účinně rozptyluje axiální sílu, díky čemuž je čerpadlo během provozu stabilnější a snižuje vibrace a hluk.
Snadná údržba:Čerpadlo má rozumnou konstrukci, která se snadno kontroluje a udržuje, což snižuje náklady na údržbu a prostoje.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populární Tagy: Vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli, Čína Výrobci vertikálních vícestupňových čerpadel z nerezové oceli
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 1.4~160m³/h |
| Hlava (H): | 10~160m |
| Tlak: | 0,1MPa~1,6MPa (1Bar~16Bar) |
| Moc: | 1,1~132kw |
| Ráže: | Menší nebo rovno 150 mm |
| Teplota kapaliny: | -20 stupňů ~150 stupňů (-4 stupně F-302 stupňů F) |
| Materiál: | Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd |
| Aplikace: | Vhodné pro tlakování nebo cirkulaci studené a horké vody ve výškových{0}}budovách, hlubinných dolech, hasičských zařízeních nebo jim podobných kapalinách. |
Odeslat dotaz










