Popis
Technické parametry
Vícestupňové odstředivé čerpadlo z nerezové oceli
Nerezové vícestupňové odstředivé čerpadlo je vertikální jednosací vícestupňové sekční odstředivé čerpadlo. Tato řada čerpadel má vertikální konstrukci. Hřídel motoru a hřídel čerpadla jsou spojeny zubovou spojkou nebo elastickou čepovou spojkou. Má přednosti malé rozměry, kompaktní konstrukce, nízká hmotnost, nízká hlučnost, vynikající výkon, spolehlivý provoz, dlouhá životnost, snadná instalace a údržba atd. Používá se především pro zásobování domácností vodou ve výškových budovách, komunální inženýrství , zásobování vodou a kanalizací v průmyslových a důlních podnicích, zásobování kotelní vodou atd.
Parametr produktu
Vícestupňové odstředivé čerpadlo z nerezové oceli
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,1~132kw |
| Ráže: | Menší nebo rovno 150 mm |
| Tok | 1.4~160m³/h |
| Hlava | 10~160m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |


Vlastnosti produktu
Naše společnost je profesionální výrobce specializující se na výrobu. Je to největší výrobce vícestupňových čerpadel ve střední a jižní Číně. Má více než 30letou historii výroby, produktová řada má kompletní specifikace a širokou škálu aplikací.
01
Vysoká účinnost a úspora energie
V souladu se specializovanou výrobou máme jedinečné metody pro výběr modelu produktu, výrobu forem a proces odlévání hydraulických komponent.
02
Pokročilé procesní zařízení
Pro zajištění montážního výkonu výrobků naše společnost dovezla ze zahraničí moderní zařízení na čištění dílů a každý díl byl před konečnou montáží pečlivě dekánován.
03
Jedinečná struktura
Na dosedací plochu vyvažovacího kroužku a čerpadla nainstalujte těsnicí kroužek ve tvaru O, aby se zabránilo vniknutí vysokotlaké vody do vyvažovací komory, snížilo se opotřebení vyvažovací desky a prodloužila životnost produktu.
04
Rozumný výběr materiálů
Materiál vyvažovací desky a vyvažovacího kroužku může být vyroben z navařovacího karbidu, legované oceli nebo QT600Mn, legované tvárné litiny podle různých potřeb uživatele.
Výhoda společnosti
30 let výzkumu a vývoje výrobce vícestupňových čerpadel
Zvukový výrobní proces
Společnost má silnou sílu, pokročilé výrobní zařízení, dokonalé detekční prostředky a skupinu vysoce kvalitních talentů. Vyrábíme širokou škálu produktů s kompletními specifikacemi.
Široce sloužit uživatelům
Je široce používán v uhlí, těžbě, ropě, chemickém průmyslu. textilním, městském stavebnictví, papírenském průmyslu, metalurgii, zavlažování zemědělské půdy a dalších průmyslových odvětvích
Kompletní systém řízení kvality
Společnost neustále kráčí kupředu. Inovuje a vyvíjí se, v dlouhodobé praxi vytvořila kompletní sadu systému řízení kvality a je vybavena technicky kompetentním týmem pro uvádění do provozu a poprodejním servisem, který vám ulehčí starosti.
Silná výrobní kapacita
V současné době společnost vyrábí 26 sérií, 280 druhů a více než 900 specifikací čerpacích produktů.
FAQ
Q: JAKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
Q: JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Q: JAK JE TO SE ZÁRUKOU?
Otázka: MŮŽETE UDĚLAT ZNAČKU OEM?
Q: JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Q: JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
Otázka: JAK VYMĚNIT DÍLY?
Q: SPOLEHLIVÁ KVALITA?
Q: JAK KOUPIT NAŠE ČERPADLA?
Q: MŮŽEME NAVŠTÍVIT TOVÁRNU A DOZVĚDĚT SE O VÝROBNÍM PROCESU?
Q: KTERÉ ZEMĚ MÁTE VE SVĚTĚ ZÁKAZNÍKY?
Populární Tagy: vícestupňové odstředivé čerpadlo z nerezové oceli, čínští výrobci vícestupňových odstředivých čerpadel z nerezové oceli
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 1.4~160m³/h |
| Hlava (H): | 10~160m |
| Tlak: | {0}.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Moc: | 1,1~132kw |
| Teplota kapaliny: | -20 stupeň ~150 stupňů (-4 stupeň F-302 stupeň F) |
| Materiál: | Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd |
| Aplikace: | Vhodné pro tlakování nebo cirkulaci studené a horké vody ve výškových budovách, hlubinných dolech, hasičských zařízeních nebo jim podobných kapalin. |
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit













