Popis
Technické parametry
Popis produktů

Vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli-je energeticky-účinné čerpadlo určené k přepravě kapalin v různých aplikacích, zejména těch, které vyžadují vysoké tlaky. Vertikální vícestupňová čerpadla z nerezové oceli-se široce používají v zásobování vodou a odvodňování, v průmyslové cirkulaci, v zásobování vodou-výškových budov, v dálkovém{5}}přenosu vody, v HVAC, v zemědělském zavlažování a v dalších oblastech. Díky vysokému výkonu a spolehlivosti je ideální pro mnoho náročných aplikací.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,1~132kw |
| Ráže: | Menší nebo rovno 150 mm |
| Tok | 1.4~160m³/h |
| Hlava | 10~160m |
| Materiál | nerez |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
Zásobování vodou: filtrace a doprava vodárny, vodní dělicí přepážka, přetlakování, protipožární systém.
Průmyslové přetlakování: systém procesní vody, čisticí systém, vysokotlaký{0}}proplachovací systém, protipožární systém.
Průmyslová přeprava kapalin: chladicí a klimatizační systémy, napájecí a kondenzační systémy kotlů, obráběcí stroje, kyseliny a zásady.
Úprava vody: ultrafiltrační systém, systém reverzní osmózy, destilační systém, separátor, bazén.
Zavlažování: zavlažování zemědělské půdy, kapkové zavlažování.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
06. JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Populární Tagy: vertikální vícestupňové čerpadlo z nerezové oceli, výrobci vertikálních vícestupňových čerpadel z nerezové oceli v Číně
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 1.4~160m³/h |
| Hlava (H): | 10~160m |
| Tlak: | 0,1MPa~1,6MPa (1Bar~16Bar) |
| Moc: | 1,1~132kw |
| Teplota kapaliny: | -20 stupňů ~150 stupňů (-4 stupně F-302 stupňů F) |
| Materiál: | Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd |
| Aplikace: | Vhodné pro tlakování nebo cirkulaci studené a horké vody ve výškových{0}}budovách, hlubinných dolech, hasičských zařízeních nebo jim podobných kapalinách. |
Dvojice
Vertikální vícestupňové čerpadloOdeslat dotaz










