Popis
Technické parametry
Popis produktů

Naše elektrická ponorná čerpadla jsou přesně navržena a provozována jako ponorná. Jsou důležitým zařízením pro čerpání vody z hlubokých vrtů. Při používání je celé zařízení ponořeno do vody, aby se podzemní voda čerpala na povrch. Používají se především pro zavlažování zemědělské půdy v náhorních oblastech a vodu pro lidi a hospodářská zvířata. Mohou být také použity ve městech, továrnách, železnicích, dolech a na staveništích. Mají výhody kompaktní konstrukce, malých rozměrů, nízké hmotnosti, snadné instalace, použití a údržby, bezpečné a spolehlivé přepravy a úspory energie.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Dieselový motor nebo elektromotor |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 3~360kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 600 mm |
| Tok | 5~750m³/h |
| Hlava | 25~1000m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
Kompaktní konstrukce:Elektrické ponorné čerpadlo se skládá z ponorného motoru a vodního čerpadla, které je mechanicky a elektricky integrované, ponořené ve vodě, kompaktní konstrukce a snadno se používá.
Snadná údržba:Snadno se instaluje, používá a udržuje, má malé rozměry a není třeba stavět čerpací stanici.
Efektivní provoz:Použití hydraulických komponentů bez axiální síly zajišťuje efektivní chod čerpadla s efektivním výkonem až 80 %.
Bezpečné a spolehlivé:Motor a vodní čerpadlo jsou integrované, ponořené ve vodě a na studniční potrubí nejsou žádné zvláštní požadavky. Vodovodní potrubí musí vydržet pouze odpovídající tlak.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populární Tagy: Elektrické ponorné čerpadlo, Čína Výrobci elektrických ponorných čerpadel
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 5~750m³/h |
| Hlava (H): | 25~1000m |
| Tlak: | 0,25MPa~10MPa (2,5Bar~100Bar) |
| Moc: | 3~360kw |
| Teplota kapaliny: | 0 stupňů ~120 stupňů (32 stupňů F~248 stupňů F) |
| Materiál: | Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd |
| Aplikace: | Vhodné pro odběr podzemní vody, zavlažování zemědělské půdy, městské, průmyslové a důlní podniky, projekty zásobování vodou a odvodňování, geotermální rozvoj a využití, projekty zimního vytápění atd. |
Odeslat dotaz









