Popis
Technické parametry
polypropylenové membránové čerpadlo

Polypropylenové membránové čerpadlo je objemové čerpadlo, které využívá kombinaci vratného pohybu pryžové, termoplastické nebo teflonové membrány a vhodných ventilů na obou stranách membrány (zpětný ventil, škrticí klapky, klapkové ventily nebo jakékoli jiné uzavírací -ventily) k čerpání tekutiny.
Polypropylenové membránové čerpadlo je speciální čerpadlo, které využívá aerodynamickou sílu k čerpání kapalin s vysokou viskozitou, vysokou teplotou, nebezpečným zbožím a mnoha nečistotami. Sací vzdálenost je až 5 metrů, zdvih až 50 metrů a maximální povolený průměr částic je až 10 mm.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Pneumatický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Membránové čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,5-110kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 100 mm |
| Tok | 0.5-30m³/ h |
| Hlava | 30-50m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
1. Není třeba zavlažovat nebo odvádět vodu. Maximální dopravní výška je až 50 m průtok, 30 m³ / h.
2. Prostorný tok a dobrý výkon při přihrávce. Při čerpání bahna a nečistot dochází k malému opotřebení čerpadla.
3. Čerpadlo nemá žádné rotující části, žádnou hřídelovou ucpávku a čerpané médium, jako je membrána, je zcela odděleno od pohyblivých částí čerpadla a média obrobku a dopravované médium nebude unikat směrem ven. Proto při čerpání toxických, těkavých nebo korozivních médií nezpůsobí znečištění životního prostředí a neohrozí bezpečnost osob.
4. Není třeba používat elektřinu. Bezpečné a spolehlivé použití na hořlavých a výbušných místech.
5. Snadné použití, spolehlivý provoz, stačí otevřít a zavřít plynový ventil pro spuštění a zastavení. I když čerpadlo běží delší dobu bez média nebo se náhle zastaví kvůli neočekávaným okolnostem, čerpadlo se nepoškodí. Jakmile dojde k přetížení, čerpadlo se automaticky vypne a bude mít vlastní -ochranné vlastnosti. Když se zátěž vrátí do normálu, může se automaticky znovu spustit.
6. Jednoduchá konstrukce a málo opotřebitelných dílů. Čerpadlo má jednoduchou konstrukci a snadno se instaluje a udržuje. Čerpadlo dopravované médium nepřijde do styku s pohyblivými částmi jako jsou ventily, ojnice atd. Na rozdíl od jiných typů čerpadel se díky rotoru používá píst a ozubené kolo. Opotřebení součástí, jako jsou čepele a čepele, způsobuje postupné snižování výkonu.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
06. JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Populární Tagy: polypropylenové membránové čerpadlo, čínští výrobci polypropylenových membránových čerpadel
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 0.5~30m³/h |
| Hlava (H): | 30~ 50m |
| Tlak: | 0MPa~0,5MPa (OBar~5Bar) |
| Moc: | 1,5~110kw |
| Teplota kapaliny: | 0 stupňů ~150 stupňů (32 stupňů F~302 stupňů F) |
| Materiál: | litina/hliníková slitina/plast/guma/PTFE/nerezová ocel atd. |
| Aplikace: | Používá se k přepravě různých korozivních a granulovaných kapalin, speciálních kapalin s vysokou viskozitou, těkavých, hořlavých a výbušných, vysoce toxických atd. |
Odeslat dotaz










