Popis
Technické parametry
Popis produktů

Chemická kalová čerpadla jsou klíčovými součástmi v chemickém zpracovatelském průmyslu, používají se k manipulaci s abrazivními a korozivními kapalinami, které se běžně vyskytují v aplikacích chemického zpracování. Dokážou efektivně a spolehlivě zacházet s abrazivními a korozivními kapalinami. Zajišťují bezpečnou a účinnou dodávku kapalin v různých aplikacích a pomáhají udržovat hladký chod chemických procesů.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Elektrická vodní pumpa |
| Aplikace | Těžební průmysl, bagrování, doly, Dýmový sediment |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,1-1200kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 300 mm |
| Tok | 4.5-5400m³/ h |
| Hlava | 6-118m |
| Materiál | Tvárná litina/litina/opotřebení-kov/guma/nerezová ocel atd |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
Chemická kalová čerpadla jsou vyrobena z korozi-odolných materiálů, jako je nerezová ocel, legované kovy nebo keramika, aby odolávaly korozivní povaze chemických kalů a zajišťovaly-dlouhodobou trvanlivost, a jsou vybaveny pokročilými těsnícími systémy, jako jsou mechanické ucpávky nebo bezucpávkové konstrukce, které zabraňují úniku a zajišťují bezpečnou manipulaci s nebezpečnými chemikáliemi.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBCE NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
06. JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Populární Tagy: chemické kalové čerpadlo, čínští výrobci chemických kalových čerpadel
Parametry produktu
| Průtok(Q): | 4.5-5400m³/ h |
| Hlava (H): | 6-118m |
| Tlak: | 0,06 MPa-1,18 MPa |
| Ráže: | Menší nebo rovno 300 mm |
| Moc: | 1,1-1200kw |
| Střední teplota: | -20 stupňů -260 (nad 80 stupňů, uveďte) |
| Materiál: | Tvárná litina/litina/opotřebení-kov/guma/nerezová ocel atd |
| Rozsah aplikace: | Je široce používán v metalurgii, hornictví, uhlí, elektroenergetice, stavebních materiálech a dalších průmyslových odvětvích k přepravě abrazivní a korozivní kaše obsahující pevné částice a dokonce i silné abrazivní kaše s vysokou koncentrací. Podle potřeby lze provozovat sériově nebo paralelně. |
Odeslat dotaz










