Popis
Technické parametry
Vertikální jednostupňové odstředivé čerpadlo

Vertikální jednostupňová odstředivá čerpadla- mají jednoduchý design a snadno se udržují. Jsou široce používány při úpravě vody, zásobování budov vodou, průmyslových cirkulačních systémech, zemědělském zavlažování, topných a chladicích systémech a dalších oblastech. Toto čerpadlo díky své vertikální konstrukci účinně snižuje vibrace v čerpadle a potrubním systému během provozu a zlepšuje provozní stabilitu celého systému.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové-čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 3-160kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 500 mm |
| Tok | 1.1-1450m³/ h |
| Hlava | 9-80m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
Odstředivé čerpadlo má vertikální konstrukci a jeho vstup a výstup mají stejný průměr. Vstup a výstup jsou na stejné středové ose, takže je lze nainstalovat do potrubí jako ventil. Pokud je přidán ochranný kryt, může být použit ve volné přírodě.
Snadná instalace a údržba. Není potřeba demontovat potrubní systém, stačí odstranit spojovací plochou matici vertikálního čerpadla. Poté lze demontovat všechny části rotoru.
Vertikální čerpadlo může být instalováno vertikálně nebo horizontálně podle požadavků potrubního systému.
Vertikální odstředivá čerpadla mohou být provozována v sérii nebo paralelně podle požadavků na průtok a dopravní výšku.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
06. JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Populární Tagy: vertikální jednostupňové odstředivé čerpadlo, výrobci vertikálních jednostupňových odstředivých čerpadel v Číně
Parametry produktu
| Hlava: | 9-80m |
| Moc: | 3-160 kW |
| Velikost vývodu: | Menší nebo rovno 500 mm |
| Průtok: | 1.1-1450m³/ h |
| Střední teplota: | -20 stupňů ~ 120 stupňů (nad 80 stupňů, uveďte) |
| Materiál: | litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd |
| Maximální pracovní tlak: | 1,6 MPa (200 a méně ráže), 1,0 MPa (nad 200 ráže) |
| Vstupní tlak: | Menší nebo rovno 0,3 MPa (uveďte při objednávce nad 0,3 MPa) |
| Rozsah použití: | Široce se používá pro přepravu čisté vody a jiných kapalin s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě, stavební domácí vodovody, tlakové vodovodní sítě, průmyslové a městské vodovody a kanalizace; Ropné produkty, jako je benzín, nafta a benzín, nebo kapaliny s korozivními nebo speciálními chemickými vlastnostmi. |
Dvojice
Samostatné sací čerpadloOdeslat dotaz










