Popis
Technické parametry
↵
Popis produktů

Potrubní čerpadla se používají k dopravě čisté vody a jiných kapalin s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě. Jsou vhodné pro průmyslové a městské zásobování vodou a odvodňování, zásobování tlakovou vodou ve výškových budovách, zavlažování zahradními postřikovači, přetlakování požárů,-dopravu na dlouhé vzdálenosti, chladicí okruhy HVAC, přetlakování v koupelně a další studené a teplé vody a přizpůsobení zařízení.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové-čerpadlo |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 3-160kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 500 mm |
| Tok | 1.1-1450m³/ h |
| Hlava | 9-80m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Vlastnosti produktu
- Potrubní čerpadlo je vertikální konstrukce, se stejnými vstupními a výstupními rozměry, umístěné na stejné středové linii a může být instalováno na potrubí jako ventil.
- Potrubní čerpadlo má kompaktní konstrukci, krásný vzhled, malé rozměry a nízké technické náklady. Po přidání ochranného krytu lze použít i venku.
- Oběžné kolo je instalováno v prodloužené hřídeli motoru, s malým axiálním rozměrem, kompaktní konstrukcí čerpadla, přiměřenou shodou mezi čerpadlem a ložiskem motoru a vyváženým radiálním a axiálním zatížením během provozu, zajišťující stabilní provoz čerpadla s nízkými vibracemi a hlukem.
- Hřídelová ucpávka využívá mechanickou ucpávku nebo kombinaci mechanických ucpávek. Mechanická ucpávka je vyrobena z karbidového materiálu a používá těsnicí kroužek ze slitiny titanu nebo mechanickou ucpávku odolnou středním a vysokým teplotám, která má nejlepší těsnicí výkon-odolný proti opotřebení a může prodloužit životnost mechanické ucpávky.
Aplikace produktu
Chemický průmysl:Potrubní čerpadla lze použít k dopravě různých chemických surovin, jako jsou kapalné chemikálie, rozpouštědla, nátěry atd. V procesu chemických reakcí lze potrubní čerpadla použít také k dopravě reakčních materiálů z jednoho zařízení do druhého.
Ropný průmysl:Potrubními čerpadly lze dopravovat ropné produkty jako je benzín, nafta, mazací olej atd. Na čerpacích stanicích lze potrubními čerpadly dopravovat ropu ze skladovacích nádrží do palivových nádrží vozidel.
Průmysl úpravy vody:Potrubní čerpadla lze použít k přepravě kapalin z jednoho místa na druhé. Například při úpravě vody lze potrubní čerpadla použít k dopravě vody z jednoho bazénu do druhého nebo k přidávání chemikálií do vody.
potravinářský průmysl:Potrubní čerpadla lze použít k přepravě potravin z jednoho místa na druhé. Například při zpracování potravin lze potrubní čerpadla použít k přepravě potravinářských surovin, jako jsou džusy, nápoje, sýry atd., z jedné nádoby do druhé.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
Populární Tagy: potrubní čerpadlo, čínští výrobci potrubních čerpadel
Parametry produktu
| Hlava: | 9-80m |
| Moc: | 3-160kw |
| Velikost vývodu: | Menší nebo rovno 500 mm |
| Průtok: | 1.1-1450m³/ h |
| Střední teplota: | -20 stupňů ~120 stupňů (nad 80 stupňů, uveďte) |
| Materiál: | litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd |
| Maximální pracovní tlak: | 1,6 MPa (200 a méně ráže), 1,0 MPa (nad 200 ráže) |
| Vstupní tlak: | Menší nebo rovno 0,3 MPa (uveďte při objednávce nad 0,3 MPa) |
| Rozsah použití: | Široce se používá pro přepravu čisté vody a jiných kapalin s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě, stavební domácí vodovody, tlakové vodovodní sítě, průmyslové a městské vodovody a kanalizace; Ropné produkty, jako je benzín, nafta a benzín, nebo kapaliny s korozivními nebo speciálními chemickými vlastnostmi. |
Dvojice
potrubí odstředivé čerpadloOdeslat dotaz










