Průmyslové koncové sací čerpadlo
Hlava: 9-80m
Ráže: Menší nebo rovno 500 mm
Výkon: vybírá se na základě viskozity a měrné hmotnosti kapaliny
Střední teplota: -20 stupňů ~ 260 stupňů (teplota bude specifikována)
Materiál: Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd.
Popis
Technické parametry
Popis produktů

Průmyslové koncové sací čerpadlo je odstředivé čerpadlo, které využívá odstředivou sílu k nasávání kapaliny do čerpadla. Jeho vstup a výstup jsou umístěny na stejné straně čerpadla, přičemž vstupní konec je konec čerpadla a výstupní konec je přední konec čerpadla. Průmyslové koncové sací čerpadlo má jednoduchou konstrukci a je vhodné pro dopravu relativně viskózních kapalin. Má také dobrou odolnost proti opotřebení a korozi a je zvláště vhodný pro dopravu korozivních kapalin.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové-čerpadlo |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | Vybírá se na základě viskozity a měrné hmotnosti kapaliny |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 500 mm |
| Tok | 1.1-1450m³/h |
| Hlava | 9-80m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd. |
Video o produktech
Strukturální vlastnosti
Průmyslová koncová-sací čerpadla jsou navržena podle výkonu a rozměrů specifikovaných v mezinárodní normě IS02858. Skládají se hlavně z těla čerpadla (1), krytu čerpadla (2), oběžného kola (3), hřídele (4), těsnicího kroužku (5), pouzdra hřídele (8) a závěsného ložiska (12) (obrázek 2). Těleso čerpadla a kryt čerpadla u čerpadel IS a IH jsou odděleny od zadní části oběžného kola, běžně známého jako zadní{11}}otevírací konstrukce, která má tu výhodu, že se snadno opravuje. Při údržbě lze těleso čerpadla a sací potrubí kontrolovat, aniž by bylo nutné je pohybovat. Skříň čerpadla (tj. těleso čerpadla a kryt čerpadla) tvoří pracovní komoru čerpadla. Hřídel oběžného kola a valivé ložisko tvoří rotor čerpadla. Sestava odpruženého ložiska nese rotační části čerpadla a valivé ložisko nese radiální sílu a axiální síly čerpadla. Pro vyrovnání axiální síly čerpadla je většina čerpadel vybavena těsnicími kroužky před a za oběžným kolem a na zadním krytu oběžného kola jsou vyvažovací otvory. Některá čerpadla nemají těsnicí kroužky a vyvažovací otvory, protože axiální síla není velká.

(Obrázek 2)
| 1. Tělo čerpadla | 7. Brzdová podložka |
| 2. Kryt čerpadla | 8. Pouzdro |
| 3. Oběžné kolo | 9. Těsnicí ucpávka |
| 4. Hřídel | 10. Těsnící kroužek |
| 5. Těsnicí kroužek | 11. Balení |
| 6. Matice oběžného kola | 12. Součásti odpružení |
Popis modelu

Vlastnosti
Jednoduchá struktura:Vstup a výstup průmyslového koncového-sacího čerpadla jsou umístěny na stejné straně a není třeba vstupovat do potrubí nebo kontejneru kvůli instalaci a údržbě, což je pohodlné a flexibilní.
Stabilní provoz a žádný hluk:Způsob přenosu je připojen k motoru přes příruby a spojky, které mohou zajistit stabilní provoz čerpadla bez nadměrných vibrací a hluku.
Široká škála aplikací:Vhodné pro dopravu běžné vody, mořské vody, ropy, chemických kapalin a dalších médií a vhodné pro dopravu relativně viskózních kapalin.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populární Tagy: průmyslové koncové sací čerpadlo, výrobci průmyslových koncových sacích čerpadel v Číně
| Průtok: | 1.1-1450m ³/ h |
| Hlava: | 9-80m |
| Ráže: | Menší nebo rovno 500 mm |
| Moc: | vybrané na základě viskozity a specifické hmotnosti kapaliny |
| Střední teplota: | -20 stupňů ~120 stupňů (teplota bude upřesněna) |
| Materiál: | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd. |
| Rozsah aplikace: | Široce se používá při zásobování a přepravě čisté vody a jiných kapalin s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě, zásobování vodou v budovách, posilování vodovodní sítě, zásobování a odvodňování průmyslových a městských vod; benzín, nafta, petrolej a jiné ropné produkty nebo kapaliny s korozivními nebo speciálními chemickými vlastnostmi |
Odeslat dotaz










