Popis
Technické parametry
Popis produktu
Horizontální odstředivé vodní čerpadlo
Horizontální vícestupňové odstředivé čerpadlo je vhodné pro čistou vodu nebo kapalinu podobnou čisté vodě s teplotou mezi -20 stupňů a 150 stupni a neobsahující žádné nebo méně pevných částic. Je široce používán v průmyslových, důlních a městských vodovodních a kanalizačních systémech. Typy vícestupňových odstředivých čerpadel jsou: typ D/MD/DF/DY.
Můžete si vybrat vhodný model podle různých potřeb:
Čerpadlo typu D- (vícestupňové odstředivé čerpadlo na čistou vodu): dopravuje čistou vodu, která neobsahuje pevné částice a má teplotu nižší než 80 stupňů , nebo kapaliny s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě. Vhodné pro použití v těžebních továrnách a městských vodovodech a kanalizacích.
Typ MD (vícestupňové otěruvzdorné-odstředivé čerpadlo pro těžbu): dopravuje neutrální minerální vodu a další podobné odpadní vody s obsahem částic 51,5 %, velikostí částic menší nebo rovnou 0,5 mm a teplotou -20 stupňů ~80 stupňů
Typ DF (vícestupňové odstředivé čerpadlo odolné proti korozi{0}}): dopravuje korozivní kapaliny bez pevných částic, korozivní kapaliny o teplotě - 20 stupňů ~ 105 stupňů a tlak na vstupu čerpadla může být nižší než 0,6 MPa. Uživatelé si mohou rozumně vybrat ropné produkty na základě názvu, koncentrace, specifické hmotnosti, provozní teploty a vstupního tlaku čerpacího média.
Typ DY (vícestupňové odstředivé olejové čerpadlo): přepravuje ropu a ropné produkty, které neobsahují pevné částice, mají teplotu -20 stupňů ~ 150 stupňů a viskozitu menší než 120 cm.
Video o produktu
Podrobnosti o produktu
Horizontální odstředivé vodní čerpadlo
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Dieselový motor nebo elektromotor |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 3~1600kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 300 mm |
| Tok | 3.7~1350m³/h |
| Hlava | 50~1800m |
Vlastnosti produktu
Horizontální odstředivé vodní čerpadlo může dopravovat čistou vodu bez pevných částic (abraziv), bez suspendovaných látek nebo jiných kapalin s fyzikálními a chemickými vlastnostmi podobnými čisté vodě. Ve vícestupňovém odstředivém čerpadle lze také použít k dopravě horké vody, oleje, korozivních nebo abrazivních médií atd. změnou materiálu čerpadla (nebo materiálu průtokových částí čerpadla), utěsněním a přidáním chladicího systému.
01
Vysoká účinnost a úspora energie
V souladu se specializovanou výrobou máme jedinečné metody pro výběr modelu produktu, výrobu forem a proces odlévání hydraulických komponent.
02
Pokročilé procesní zařízení
Pro zajištění montážního výkonu výrobků naše společnost dovezla ze zahraničí moderní zařízení na čištění dílů a každý díl byl před konečnou montáží pečlivě dekánován.
03
Jedinečná struktura
Na dosedací plochu vyvažovacího kroužku a čerpadla nainstalujte těsnicí kroužek ve tvaru O-, aby se zabránilo vniknutí vysokotlaké vody do vyvažovací komory, snížilo se opotřebení vyvažovací desky a prodloužila životnost produktu.
04
Rozumný výběr materiálů
Materiál vyvažovací desky a vyvažovacího kroužku může být vyroben z navařovacího karbidu, legované oceli nebo QT600Mn, legované tvárné litiny podle různých potřeb uživatele.
Výhoda společnosti
30 let výzkumu a vývoje výrobce vícestupňových čerpadel
Zvukový výrobní proces
Společnost má silnou sílu, pokročilé výrobní zařízení, dokonalé detekční prostředky a skupinu vysoce-kvalitních talentů. Vyrábíme širokou škálu produktů s kompletními specifikacemi.
Široce sloužit uživatelům
Je široce používán v uhlí, těžbě, ropě, chemickém průmyslu. Textil, městská výstavba, papírenství, metalurgie, zavlažování zemědělské půdy a další průmyslová odvětví
Kompletní systém řízení kvality
Společnost neustále postupuje vpřed. Inovuje a vyvíjí se, vytvořila kompletní sadu systémů řízení kvality v dlouhodobé-praxi a je vybavena technicky kompetentním týmem pro uvádění do provozu při instalaci a poprodejním{2}}servisním týmu, který vám ulehčí starosti.
Silná výrobní kapacita
V současné době společnost vyrábí 26 sérií, 280 druhů a více než 900 specifikací čerpacích produktů.
FAQ
Q: JAKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
Q: JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Q: JAK JE TO SE ZÁRUKOU?
Otázka: MŮŽETE UDĚLAT ZNAČKU OEM?
Q: JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Q: JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
Otázka: JAK VYMĚNIT DÍLY?
Q: SPOLEHLIVÁ KVALITA?
Q: JAK KOUPIT NAŠE ČERPADLA?
Populární Tagy: horizontální odstředivé vodní čerpadlo, výrobci horizontálních odstředivých vodních čerpadel v Číně
Parametry produktu
| Rozsah průtoku: | 3.7~1350m³/h |
| Hlava: | 50~1800m |
| Ráže: | Menší nebo rovno 300 mm |
| Moc: | 3~1600kw |
| Střední teplota: | -20 stupňů ~ 150 stupňů (je třeba vysvětlit, zda je vyšší než 80 stupňů) |
| Materiál: | litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd. |
| Rozsah použití: | Přeprava čisté vody nebo speciálních kapalin, které neobsahují nebo obsahují malé množství pevných částic, používané hlavně pro průmyslové, důlní a městské zásobování vodou a kanalizaci, zásobování tlakovou vodou pro výškové budovy, zavlažování zahradních postřikovačů, tlakování požárem, dálkové zásobování vodou, vytápění, koupelny a další tlakování teplé a studené vody pro tlakování a podporu zařízení atd. |
Odeslat dotaz
















