Požární čerpadlo s dvojitým sáním v děleném pouzdře
Hlava(H): 10-260m
Tlak: 0,1MPa-0,26MPa (1Bar-26Bar)
Ráže: Menší nebo rovno 1200 mm
Výkon: 11-2240kw
Střední teplota: -20 stupňů -150 stupňů (-4 stupňů F-302 stupňů F) (nad 80 stupňů, uveďte)
Materiál: litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd
Popis
Technické parametry
Požární čerpadlo s dvojitým sáním v děleném pouzdře
Požární čerpadlo s dvojitým sáním je dvojité sání, požární čerpadlo s děleným pouzdrem s charakteristikami velkého průtoku, vysokého tlaku, nízké čisté hmotnosti, snadné údržby atd. Jeho strukturu lze rozdělit na těleso čerpadla, oběžné kolo, hlavní hřídel, ložisko, těsnění atd. Oběžné kolo je poháněno hnacím zařízením, aby se otočilo, aby dokončilo proces absorpce vody a tlaku vody.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové-čerpadlo |
| Aplikace | Průmyslové kotle, průmyslové služby, zavlažování a zemědělství, těžební průmysl, příjem surové vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 11-2240kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 1200 mm |
| Tok | 50-18000m³/ H |
| Hlava | 10-260m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Aplikační scénář
Protipožární systém:Zajišťuje vodu pro sprinklery v zařízeních požární ochrany.
Stoupací systém:Podporuje hasební operace ve-výškových budovách s dostatečným tlakem vody.
Síť požárních hydrantů:Zajišťuje dostatečný průtok vody v městském požárním hydrantovém systému.
Nouzová reakce:Klíčová složka hasičského sboru při požáru.
Výhody produktu
Vysoký výkon:Rychle dodávejte velké množství vody pro účinnou kontrolu požárů.
Snadná údržba:Horizontálně dělený design skříně pro snadný přístup a opravy.
Spolehlivost:Nepřetržitý provoz v nouzových situacích pro zvýšenou bezpečnost.
Univerzální:Vhodné pro různé protipožární systémy v různých prostředích.
Trvanlivost:Vyrobeno z vysoce-kvalitních materiálů, které odolá přísným podmínkám hašení.
Osvědčení

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Populární Tagy: Dvojité sací požární čerpadlo s děleným pouzdrem, Čína výrobci požárních čerpadel s dvojitým sáním s děleným pouzdrem
Parametry produktu
| Průtok(Q): | 50-18000m ³/ h |
| Hlava (H): | 10-260m |
| Tlak: | 0,1 MPa-0,26 MPa (1 Bar-26 Bar) |
| Ráže: | Menší nebo rovno 1200 mm |
| Moc: | 11-2240kw |
| Střední teplota: | -20 stupňů -150 stupňů (-4 stupně F-302 stupňů F) (nad 80 stupňů, uveďte) |
| Materiál: | litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd |
| Výhody: | Rychlá a snadná údržba díky designu horizontálně děleného pouzdra, Spolehlivý a účinný přívod vody pro hasičské aplikace, Odolná konstrukce pro-dlouhotrvající výkon, Shoda s průmyslovými standardy pro požární čerpadla, Univerzálnost s více možnostmi pohonu pro různé aplikace. |
Odeslat dotaz













