Popis
Technické parametry
Popis produktů

Samonasávací čerpadlo na naftu využívá základní princip odstředivého čerpadla, integruje samo-nasávání a vypouštění odpadních vod. Je poháněno dieselovým motorem a pohání čerpadlovou skupinu přes elastickou spojku. Má pokročilou a rozumnou strukturu a má výhody vysoké účinnosti, dobrého kavitačního výkonu, nízkých vibrací, nízkého hluku, stabilního a spolehlivého provozu a snadné montáže a demontáže. Je široce používán v zemědělském zavlažování, staveništích, projektech ochrany vody a dalších oblastech.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | dieselový motor |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové-čerpadlo |
| Aplikace | Těžba, průmyslová zařízení, zavlažování a zemědělství, doprava odpadních vod a ochrana před povodněmi |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1,5-110kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 300 mm |
| Tok | 3-800m³/ h |
| Hlava | 12-65m |
| Materiál | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Vlastnosti
Velký průtok:Samonasávací{0}}čerpadlo na naftu může zajistit velký průtok vody, aby vyhovovalo potřebám čerpání velkých ploch nebo velkých kapacit.
Silná sebe{0}}nasávací schopnost:Samonasávací{0}}čerpadlo na naftu využívá samonasávací konstrukci,{1}}která dokáže vytvořit tlak v krátkém čase a rychle realizovat čerpací operace. Samonasávací-výška může obvykle dosáhnout více než 8 metrů.
Silná síla:Jako zdroj energie využívá vysoce{0}}kvalitní vznětové motory se silným výkonem a může fungovat stabilně v různých složitých prostředích. Je velmi vhodný do odlehlých oblastí s omezenou elektřinou.
Silná odolnost:Tělo pumpy a klíčové součásti jsou vyrobeny z materiálů odolných proti opotřebení-a korozi-, aby se zajistilo, že se při dlouhodobém-používání snadno nepoškodí.
Silná pohotovostní schopnost:Je zvláště vhodný pro nouzové odvodnění, odolnost proti suchu a další mimořádné události a lze jej rychle uvést do provozu při absenci elektřiny nebo výpadků proudu.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
FAQ
01. JAKÉ JE VAŠE MOQ?
02. JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
03. JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. JSTE VÝROBCE NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
05. MŮŽETE UDĚLAT OEM ZNAČKU?
06. JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Populární Tagy: samonasávací čerpadlo na naftu, čínští výrobci samonasávacích čerpadel na naftu
Parametry produktu
| Průtok (Q): | 3~800m³/h |
| Hlava (H): | 12~65m |
| Tlak: | 0,12 MPa~0,65 MPa (1,2 bar~6,5 bar) |
| Moc: | 1,5~110kw |
| Teplota kapaliny: | -20 stupňů ~120 stupňů (-4 stupně F~248 stupňů F) |
| Materiál: | Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd |
| Aplikace: | Tato řada má funkci samonasávání, bez závlahové vody, používá se k přepravě vody nebo obsahuje určité částice nebo nečistoty kapaliny, obsahuje velké částice pevného bloku, dlouhá vlákna špíny, nečistoty z usazenin z důlního odpadu, výkaly a inženýrské odpadní vody. |
Odeslat dotaz










