Popis
Technické parametry
Chemické čerpadlo s oběhovým magnetickým pohonem
Chemické čerpadlo s magnetickým pohonem chemického oběhu má vynikající výkon. Má výhody stabilní rychlosti, nízké hlučnosti, vysoké úspory energie a dlouhé životnosti. Typické aplikace zahrnují přepravu nízkoteplotních kapalin, vysokoteplotních kapalin, hořlavých kapalin, korozivních kapalin a těkavých kapalin, plynných kapalin a dalších chemických médií.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Elektrický |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Jednostupňové čerpadlo |
| Aplikace | Automobilový průmysl, průmysl biopaliv, komerční budovy, rozvody vody, řešení úpravy vody |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 1.{1}kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 100 mm |
| Tok | 0.9-50m³/ h |
| Hlava | 3-50m |
| Materiál | Fluoroplast/slitina/nerezová ocel atd |
Vlastnosti produktu
Hlavní rysy chemických čerpadel s magnetickým pohonem pro cirkulaci chemikálií nejsou žádné netěsnosti, snadno se nepoškodí, mohou se přizpůsobit použití za zvláštních pracovních podmínek, jako je vysoká teplota, vysoký tlak, hořlavé, výbušné atd., a jsou vhodné pro přepravu kapalin v chemickém průmyslu. , farmaceutický, potravinářský, ekologický a další průmysl.
01
Vysoká účinnost a úspora energie
V souladu se specializovanou výrobou máme jedinečné metody pro výběr modelu produktu, výrobu forem a proces odlévání hydraulických komponent.
02
Pokročilé procesní zařízení
Pro zajištění montážního výkonu výrobků naše společnost dovezla moderní zařízení na čištění dílů ze zahraničí a každý díl byl před konečnou montáží pečlivě dekánován.
03
Jedinečná struktura
Na dosedací plochu vyvažovacího kroužku a čerpadla nainstalujte těsnicí kroužek ve tvaru O, aby se zabránilo vniknutí vysokotlaké vody do vyvažovací komory, snížilo se opotřebení vyvažovací desky a prodloužila životnost produktu.
04
Rozumný výběr materiálů
Materiál vyvažovací desky a vyvažovacího kroužku může být vyroben z navařovacího karbidu, legované oceli nebo QT600Mn, legované tvárné litiny podle různých potřeb uživatele.
Výhoda společnosti
30 let výzkumu a vývoje výrobce vícestupňových čerpadel
Zvukový výrobní proces
Společnost má silnou sílu, pokročilé výrobní zařízení, dokonalé detekční prostředky a skupinu vysoce kvalitních talentů. Vyrábíme širokou škálu produktů s kompletními specifikacemi.
Široce sloužit uživatelům
Je široce používán v uhlí, těžbě, ropě, chemickém průmyslu. textilním, městském stavebnictví, papírenském průmyslu, metalurgii, zavlažování zemědělské půdy a dalších průmyslových odvětvích
Kompletní systém řízení kvality
Společnost neustále kráčí kupředu. Inovuje a vyvíjí se, v dlouhodobé praxi vytvořila kompletní sadu systému řízení kvality a je vybavena technicky kompetentním týmem pro uvádění do provozu a poprodejním servisem, který vám ulehčí starosti.
Silná výrobní kapacita
V současné době společnost vyrábí 26 sérií, 280 druhů a více než 900 specifikací čerpacích produktů.
Certifikace
Vytvořte komplexní řešení pro efektivní správu lidských krádeží

certifikace produktu

certifikace produktu

certifikace produktu

Ověřený dodavatel

Ověřený dodavatel

Ověřený dodavatel
FAQ
Q: JAKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: Jaká je cena produktu?
Otázka: JAKÉ JSOU VAŠE PLATEBNÍ PODMÍNKY?
Q: JAKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Q: JAK JE TO SE ZÁRUKOU?
Otázka: MŮŽETE UDĚLAT ZNAČKU OEM?
Q: JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?
Q: JSTE VÝROBNÍ NEBO OBCHODNÍ SPOLEČNOST?
Otázka: JAK VYMĚNIT DÍLY?
Q: SPOLEHLIVÁ KVALITA?
Q: JAK KOUPIT NAŠE ČERPADLA?
Q: MŮŽEME NAVŠTÍVIT TOVÁRNU A DOZVĚDĚT SE O VÝROBNÍM PROCESU?
Q: KTERÉ ZEMĚ MÁTE VE SVĚTĚ ZÁKAZNÍKY?
Populární Tagy: chemické čerpadlo s chemickým oběhovým magnetickým pohonem, Čína výrobci chemických čerpadel s oběhovým magnetickým pohonem
Parametry produktu
| Tok: | 0.9~50m³/ h |
| Hlava: | 3-50m |
| Velikost vývodu: | Menší nebo rovno 100 mm |
| Moc: | 1.{1}kw |
| Střední teplota: | 0~150 stupňů |
| Materiál: | Fluoroplast/slitina/nerezová ocel atd |
| Rozsah použití: | přepravující většinu kyselých, alkalických a solných roztoků, vhodné také pro vystavení venkovní atmosféře, s dobrou odolností proti korozi. |
Odeslat dotaz













