odstředivé čerpadlo s dvojitým sáním
Hlava(H):10-260m
Tlak: 0,1MPa-2,6MPa (1Bar-26Bar)
Ráže: Menší nebo rovno 1200 mm
Výkon: 11-2240kw
Střední teplota: -20 stupňů -150 stupňů (-4 stupňů F-482 stupňů F) (nad 80 stupňů, uveďte)
Materiál: Litina / tvárná litina / litá ocel / nerezová ocel atd
Popis
Technické parametry
Popis produktů

Odstředivé čerpadlo s dvojitým{0}}sáním je odstředivé čerpadlo s více-stupňovou konstrukcí, která mu umožňuje zpracovávat kapaliny pod vysokým-tlakem a-teplotou, protože každé oběžné kolo zvyšuje tlak kapaliny, než ji předá dalšímu oběžnému kolu. Běžně se používá v různých průmyslových aplikacích, jako je chemické zpracování, rafinace ropy, úprava vody a výroba energie, kde je vyžadován vysoký tlak.
Parametr produktu
| Přizpůsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájení | Dieselový motor nebo elektromotor |
| Název značky | HNYB |
| Struktura | Vícestupňové čerpadlo s horizontálním děleným pouzdrem |
| Aplikace | Úprava pitné vody, Potravinářský a nápojový průmysl, Průmyslová zařízení, Zavlažování a zemědělství, Těžba, |
| Místo původu | Henan, Čína |
| Moc | 11-2240kw |
| Velikost vývodu | Menší nebo rovno 1200 mm |
| Tok | 50-18000m³/ H |
| Hlava | 10-260m |
| Materiál |
Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel |
Video o produktech
Strukturální vlastnosti

Vlastnosti produktu
Odstředivé čerpadlo s dvojitým{0}}sáním se vyznačuje hladkým provozem, nízkou hlučností, nízkými náklady na údržbu a snadnou obsluhou a údržbou. Současně může čerpadlo upravit úhel sklonu oběžného kola, aby se snížila netěsnost průtokového kanálu a zlepšilo se vyvážení axiálních sil, čímž je jeho výkon stabilnější a spolehlivější. Kromě toho lze čerpadlo přizpůsobit podle požadavků různých procesů a požadavků na průtok, aby se přizpůsobilo různým výrobním scénářům a procesům.

Certifikace produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikace produktu

Certifikace produktu EAC

Ověřený dodavatel
Naše adresa
Průmyslový park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populární Tagy: odstředivé čerpadlo s dvojitým sáním, výrobci odstředivých čerpadel s dvojitým sáním v Číně
Parametry produktu
| Průtok(Q): | 50-18000m³/ h |
| Hlava (H): | 10-260m |
| Tlak: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1 Bar-26 Bar) |
| Ráže: | Menší nebo rovno 1200 mm |
| Moc: | 11-2240kw |
| Střední teplota: | -20 stupňů -150 stupňů (-4 stupně F-482 stupňů F) (nad 80 stupňů, uveďte) |
| Materiál: | Litina/tvárná litina/litina/nerezová ocel atd |
| Rozsah aplikace: | Dělené odstředivé čerpadlo s dvojitým sáním typu S- je horizontální jednopólové horizontální dělené odstředivé čerpadlo s dvojitým sáním vyvinuté naší továrnou. Je to účinný a energeticky-úsporný produkt vhodný pro průmyslová a městská vodovodní a drenážní čerpadla. Může být použito jako drenážní nebo vodní čerpadlo pro továrny, města, elektrárny, vodohospodářství, ropu, strojírenství a další průmyslová odvětví. Může být také použit pro zemědělské zavlažování a další průmyslová odvětví. |
Odeslat dotaz










